8143 Akvareller
Såld: 900 kr
Såldes den 28 oktober 2019 -
8412 Akvareller
3 st, Lars Norrman (1915-1979), motivet: 10 x 18
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juni 2015 -
5359 Akvareller
Såld: 800 kr
Såldes den 27 januari 2014
5555 Akvareller
2 st, Lars Norrman (1915-1979), 11x15
Såld: 800 kr
Såldes den 27 januari 2014 -
1308 Akvareller
2 st, Lars Norrman (1915-1979), signerade
Såld: 700 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
3408 Akvareller
2 st, Lars Norrman, 10x18
Såld: 850 kr
Såldes den 14 april 2009
3101 Akvareller
4 st, Lars Norrman
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 februari 2002